Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

Совет районы администрациясе

Фәтхетдинов Роман Рәмиз улы
Совет районы администрациясе башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 01 05
Sov.Post@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Биография
Яковлев Андрей Юрий улы
Администрация башлыгының беренче урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 3-08
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Алеев Булат Рафаил улы
Администрация башлыгының урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 17 97
Bulat.Aleev@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 3-05
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Хамзина Айсылу Ирек кызы
Администрация башлыгының урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 17 97
Aysylu.Hamzina@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 3-05
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Страхов Алексей Александр улы
Администрациянең аппарат җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 01 05
Aleksey.Strahov@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 3-02
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Шиһапов Азат Айдар улы
Администрация башлыгының ярдәмчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 35 05
Azat.Shigapov@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 3-04
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Гомуми бүлек

Маликова Ольга Анатолий кызы
Гомуми бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 92 37
Olga.Malikova@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 1-15
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Бухгалтерлык хисабы бүлеге

Никифорова Любовь Иван кызы
Бухгалтер учеты һәм хисап бирү бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 06 63
Lyubov.Nikiforova@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, каб.3-07
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Торак-коммуналь хуҗалык бүлеге

Калеев Евгений Николай улы
Торак-коммуналь хуҗалык бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 16 23
Evgeniy.Kaleev@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, каб.1-04
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Торак сәясәте бүлеге

Никулина Вера Александр кызы
Торак сәясәте бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 17 73
Vera.Nikulina@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Сатып алулар бүлеге

Вострова Марина Александр кызы
Сатып алулар бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 42 53
Marina.Vostrova@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 4-13
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Информатизация бүлеге

Сәляхов Руслан Рөстәм улы
Информатизация бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 76 75
Ruslan.Salyahov@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 2-03
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Мәдәният бүлеге

Ляпахина Маргарита Алексей кызы
Мәдәният бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 42 43
Margarita.Lyapahina@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 4-11
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Оештыру эшләре һәм кадрлар бүлеге

Камаева Татьяна Валентин кызы
Оештыру эшләре һәм кадрлар бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 27 08
Tatyana.Kamaeva@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, каб.3-03
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Җәмәгать иминлеге мәсьәләләре бүлеге

Җәләлов Ринат Исламетдин улы
Иҗтимагый куркынычсызлык мәсьәләләре бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 02 73
Rinat.Zalyalov@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 4-18
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Опека һәм попечительлек бүлеге

Смирнова Ирина Петр кызы
Опека һәм попечительлек бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 31 65
Irina.Smirnova@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, каб.1-07
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Крайнова Елена Владимир кызы
Төзелеш һәм максатлы программалар бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272-65-88
Kraynova.Elena@tatar.ru
Адрес:
Эш сәгатьләре:

Икътисади үсеш бүлеге

Шмелев Роман Евгений улы
Икътисади үсеш бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 06 34
Roman.Shmelev@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 4-14
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00

Юридик бүлек

Вәлитова Алсу Габдрахман кызы
Хокук бүлеге башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 272 06 91
Valitova.Alsu@tatar.ru
Адрес:
420081, Казан, Шуртыгин ур., 1, 4-12
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе-җомга 9.00-18.00